نیویورک اتوشو 2019

پنج شنبه, 29 فروردين 1398 ساعت 10:12

Venue، عضو جدید شاسی بلندهای هیوندای

هیوندای با یک کراس اوور دیگر، قصد دارد سهم خود را از این بازار پر سود و پر فروش افزایش دهد و در سه ماهه آخر سال 2019 راهی بازار می شود. این کراس اوور به نام Venue، در حقیقت کوچکترین عضو خانواده شاسی بلندهای هیوندای خواهد بود چراکه 13 سانتی متر در طول و 3.05 سانتی متر در عرض از KONA کوچکتر است. فاصله محورهای آن نیز از KONA به میزان 8.13 سانتی متر کوتاهتر بوده درحالیکه ارتفاع آن 1.52 سانتی متر بیشتر است.
این روزها بازار شاسی بلندها بسیار رونق یافته و هیچ نشانه ای از افت فروش در این بخش از بازار وجود ندارد. کمپانی هایی نظیر فورد، هیوندای و کیا، با تعدد شاسی بلندها و کراس اوورهای خود، قصد در گسترش محصولات خود دارند.
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 12:42

کادیلاک CT5 جانشین CTS

چندی پیش بود که کادیلاک با رونمایی از یک کانسپت، از زبان طراحی آینده خود رونمایی کرد و حالا این زبان طراحی تقریبأ بدون تغییر به کانسپت نام برده، بر روی سدان پرمیوم CT5 اعمال شده که قرار است راه CTS را ادامه دهد.
چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 09:59

نعنای جنسیس!

برند لوکس ساز کره ای جنسیس از کانسپت مینی شهری خود با چاشنی لاکچری در نیویورک اتوشو 2019 رونمایی کرد. جنسیس اعلام کرده بود که در نیویورک از یک خودرو الکتریکی رونمایی می کند اما هیچکس انتظار یک هاچبک را نداشت. این کانسپت با طراحی نامتعارف و مینیمالی که دارد از اسم جالبی هم بهره می برد: نعنا!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت