فستیوال سرعت گودوود 2018

جمعه, 22 تیر 1397 ساعت 15:30

سریعترین ماشین چمن زنی دنیا

در کنار تمامی سوپراسپرت ها و ابرخودروهای نیرومند و گرانقیمت، فستیوال سرعت گودوود در سال جاری، میزبان یک ماشین چمن زنی هم بود اما نه یک ماشین چمن زنی معمولی بلکه سریعترین گونه آن در دنیا!
آستون مارتین چند سال پیش محصولی را تولید می کرد که همچون تویوتا iQ یک میکروکار دو نفره کوچک شهری بود. این محصول با نام Cygnet، شایستگی به یدک کشیدن برند آستون مارتین را نداشت و به همین جهت تولید آن متوقف شد.
نوبل جزو آندسته از برندهایی است که کمتر نام آنرا شنیده ایم اما حالا با سوپراسپرت M500، قصد دارد طیف محصولات خود را گسترش داده و خودش را بیشتر و بیشتر به جهانیان بشناساند.
پنج شنبه, 21 تیر 1397 ساعت 19:44

Singer DLS خاص ترین پورشه 911 تاریخ

کمپانی سینگر (Singer) عهده دار ساخت پورشه 911 های کلاسیک است و حالا در آخرین ساخته خود با شرکت بریتانیایی ویلیامز و دو تن از مهندسین پورشه همکاری کرده تا بهترین و دوست داشتنی ترین 911 تاریخ را روانه بازار کند. این سوپراسپرت در ظاهر، 911 کلاسیک را تداعی می کند اما در باطن، یکی از پیشرفته ترین خودروهای دنیاست.
زیمنس هم یکی پیشتازان و پیشگامان توسعه سامانه های خودران است و با اولین اتومبیل خودران در فستیوال سرعت Goodwood شرکت کرده است. اما این اتومبیل خودران، یک ماشین مدرن و آینده نگر با طراحی عجیب نیست، بلکه یک موستانگ کلاسیک 1965 است!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت