مجله خودرو راه اندازی نشده تا همچون سایر سایت های خودرویی کشور، فقط و فقط به اطلاع رسانی، آزمایش خودرو و مقایسه خودرو بپردازد، بلکه ما اهداف والاتری را در مجله خودرو دنبال می کنیم. مجله خودرو این افتخار را دارد که به عنوان اولین و تنها سایت خودرویی کشور با نشان اعتماد الکترونیک (enamad) در این عرصه فعالیت می کند و دست اندر کاران این مجموعه می کوشند تا این نام را به بزرگترین مرجع خودرویی کشو تبدیل کنند. 

مجله خودرو با شعار "اولین باشید" می کوشد تا به عنوان اولین رسانه داخلی و پیش از سایرین، جدیدترین اخبار و رویدادهای خودرویی داخل و خارج کشور را منتشر کند. تجربه گذشته هیئت تحریریه مجله خودرو، ثابت کرده است که برخی از اخبار خارجی را حتی زودتر از منابع خارجی و سایت های معروف منتشر کرده اند. اما همانطور که اشاره شده، مجله خودرو اهداف والاتری را در نظر دارد. امروزه با توجه به تعدد شبکه های اجتماعی و در دسترس بودن همیشگی آنها، به روزترین اخبار و رویدادهای صنعت خودروسازی داخل و خارج را به راحتی می توان در کانال های تلگرام و یا صفحه های اینستاگرام دنبال کرد و همین موضوع، باعث شده تا بسیاری از نشریات خودرویی داخلی با تجربه و بیشینه غنی را با مشکل مواجه کند. 

دست اندرکاران مجله خودرو که خود را از خانواده دوستان و همکاران در نشریات خودرویی کشور می داند، در جهت حمایت از آنها گام برداشته و با فروش نسخه PDF نشریات داخلی، در حد توان به ادامه حیات آنها کمک می کند تا کماکان پابرجا و استوار بوده و بتوانند با تجربه ارزشمندی که در تهیه محتوا و انتشار نشریه دارند، شما خوانندگان عزیز را از جدیدترین اخبار صنعت خودروسازی ایران و جهان مطلع کنند. 

شما هم برای حمایت از نشریات خودرویی کشور، به خانواده مجله خودرو بپیوندید و با خرید نسخه PDF نشریات مورد علاقه تان، علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست و کاهش قطع درختان، به پابرجا بودن و ادامه فعالیت آنها کمک کنید. 

 خرید آنلاین نشریات و مجلات خودرویی, خرید مجله، مجلات خودرویی،مجله ماشین،مجله خودرو

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت